گردهمایی خانواده آلتـــون
گردهمایی خانواده آلتـــون

گردهمایی خانواده آلتون در اردیبهشت 1403؛ قدردانی از مدیران و کارکنان

اردیبهشت ماه 1403، خانواده بزرگ آلتون در یک گردهمایی صمیمانه و پربار گرد هم آمدند تا علاوه بر تقویت روابط کاری، از دستاوردها و برنامه‌های آینده این شرکت مطلع شوند. این گردهمایی که با حضور مدیران، کارمندان و عاملین فروش شرکت آلتون در هتل اسپیناس برگزار شد، شاهد حضور جمعی از مدیران و کارکنان از سطوح مختلف سازمان بود. گردهمایی خانواده آلتون فرصتی شد تا همه اعضای این خانواده بزرگ، به تبادل نظر و ارائه پیشنهادات بپردازند.

برنامه‌های گردهمایی

این رویداد با سخنرانی مدیرعامل شرکت آلتون، جناب آقای مهندس شعبانی آغاز شد. در این سخنرانی، به مرور دستاوردهای سال گذشته، چالش‌ها و برنامه‌های پیش رو پرداخته شد. همچنین، مدیرعامل محترم از تلاش‌ها و همت بالای تمامی اعضای خانواده آلتون در راستای تحقق اهداف شرکت تقدیر و تشکر کرد. در ادامه، جناب آقای مهندس یدی، مدیر فروش شرکت، جناب آقای دکتر گودرزی، معاونت بازاریابی و فروش و جناب آقای دکتر مقدم، مشاور برندینگ آلتون نیز به ایراد سخنرانی پرداختند.

گردهمایی خانواده آلتـــون
گردهمایی خانواده آلتـــون
سخنرانی مدیر فروش

جناب آقای مهندس یدی در سخنرانی خود بر اهمیت نقش فروش در موفقیت سازمان تاکید کرد و از تلاش های تیم فروش در جهت افزایش سهم بازار و ارتقای رضایت مشتریان قدردانی کرد. او همچنین به ارائه آمار و ارقام مربوط به عملکرد تیم فروش در سال گذشته پرداخت و از برنامه های آینده برای توسعه و گسترش فعالیت های فروش در بازارهای داخلی و خارجی خبر داد.

سخنرانی معاونت بازاریابی و فروش

جناب آقای دکتر گودرزی در سخنرانی خود به تشریح استراتژی های بازاریابی و فروش شرکت آلتون پرداختند و از نقش این استراتژی ها در افزایش آگاهی از برند، جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی سخن گفتند. او همچنین به معرفی برخی از کمپین های بازاریابی موفق شرکت در سال گذشته اشاره کرد و از برنامه های آینده برای ارتقای فعالیت های بازاریابی و فروش در فضای دیجیتال و سنتی خبر داد.

سخنرانی مشاور برندینگ

جناب آقای دکتر مقدم در سخنرانی خود بر اهمیت برندینگ در دنیای رقابتی امروز تاکید کرد و به ارائه رهنمودهایی برای تقویت برند آلتون پرداخت. او با اشاره به هویت برند آلتون، ارزش ها و جایگاه آن در بازار، به تشریح چالش ها و فرصت های پیش روی برند پرداخت و از مدیران و کارکنان شرکت خواست تا در جهت ارتقای جایگاه برند آلتون در ذهن مشتریان تلاش کنند. سخنرانی این افراد مورد استقبال گرم حاضران در گردهمایی قرار گرفت و به آنها در درک بهتر نقش و اهمیت بخش های فروش، بازاریابی و برندینگ در موفقیت سازمان کمک کرد.

گردهمایی خانواده آلتـــون
گردهمایی خانواده آلتـــون
بخش‌های مختلف گردهمایی
  1. ارائه‌های تخصصی: در این بخش، مدیران بخش‌های مختلف به ارائه گزارش‌های خود پرداختند و نوآوری‌ها و پیشرفت‌های صورت گرفته در بخش‌های مربوطه را معرفی کردند.
  2. جلسات هم‌اندیشی: در این جلسات، اعضای خانواده آلتون به تبادل نظر و ارائه پیشنهادات پرداختند و راهکارهای جدید برای بهبود فرآیندها و افزایش کیفیت خدمات و محصولات مورد بررسی قرار گرفت.
تقدیر و تشکر

در پایان گردهمایی، از تعدادی از کارمندان و عاملین فروش برتر تقدیر شد و جوایزی به آن‌ها اهدا گردید. این تقدیرها با هدف تشویق و انگیزه‌بخشی به سایر اعضای خانواده آلتون برای تلاش بیشتر و دستیابی به موفقیت‌های بیشتر انجام گرفت. شرکت آلتون با شعار “فن و هنر آشپزخانه” همواره در تلاش است تا با برگزاری چنین گردهمایی‌هایی، روابط درون سازمانی را تقویت کرده و با بهره‌گیری از نظرات و پیشنهادات اعضای خود، بهبود مستمر در کیفیت محصولات و خدمات را دنبال کند. این گردهمایی گامی مهم در جهت تحقق اهداف بلندمدت شرکت و جلب رضایت مشتریان بوده و خواهد بود.