نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز
نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز

آلتون، درخشش در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تبریز!

شرکت آلتون، پیشرو در خلق “فن و هنر آشپزخانه” با حضور پرشور در هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تبریز، بار دیگر مهر تاییدی بر جایگاه خود به عنوان یکی از برترین برندهای لوازم آشپزخانه زد. نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز، یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین نمایشگاه‌های تخصصی در زمینه صنعت ساختمان در ایران است. این نمایشگاه هر ساله با حضور شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی برگزار می‌شود و محلی برای معرفی آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه صنعت ساختمان است.

نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز
نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز

این نمایشگاه که از 8 الی 11 خرداد ماه 1403 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برگزار شد، فرصتی استثنایی برای آلتون فراهم آورد تا جدیدترین دستاوردها و نوآوری‌های خود در حوزه لوازم آشپزخانه را به معرض دید متخصصان، فعالان صنعت ساختمان و عموم بازدیدکنندگان گرامی قرار دهد.

غرفه آلتون در طول برگزاری این نمایشگاه، مملو از بازدیدکنندگانی بود که مشتاقانه منتظر بودند تا با جدیدترین محصولات این شرکت آشنا شوند. کارشناسان مجرب آلتون با صبر و حوصله به سوالات بازدیدکنندگان پاسخ می‌دادند و آنها را در انتخاب و خرید لوازم آشپزخانه راهنمایی می‌کردند.

نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز
نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز

حضور آلتون در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تبریز، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی داشت. بسیاری از خبرگزاری‌ها و وب‌سایت‌های تخصصی حوزه صنعت ساختمان، به انعکاس اخبار و تصاویر این نمایشگاه پرداختند و از حضور پررنگ آلتون و استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان از غرفه این شرکت به عنوان یکی از نکات برجسته این رویداد یاد کردند. آلتون با حضور در این نمایشگاه، بار دیگر تعهد خود به ارائه محصولات باکیفیت، خدمات مشتریان بی‌نظیر و نوآوری در صنعت لوازم آشپزخانه را به اثبات رساند.