بازدید عاملین فروش خراسان
بازدید عاملین فروش خراسان

بازدید عاملین محترم فروش استان خراسان از مجموعه سایت های تولیدی آلتون

در راستای برنامه های توسعه و تعالی شرکت آلتون و با هدف ارتقای سطح دانش و آگاهی نمایندگان و عاملین محترم فروش استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، بازدید از مجموعه سایت های تولیدی این شرکت در روزهای 21 الی 24 خرداد 1403 برگزار شد.

در این بازدید که با حضور مدیران و کارشناسان آلتون و همچنین جمعی از نمایندگان و عاملین فروش همراه بود، حاضرین ضمن آشنایی با فرآیند تولید محصولات مختلف آلتون، از نزدیک با خطوط مونتاژ، بخش های کنترل کیفیت و آزمایشگاه های این شرکت نیز دیدن کردند. همچنین در این برنامه، جلسات پرسش و پاسخ با مدیران و کارشناسان آلتون برگزار شد و نمایندگان و عاملین فروش فرصتی برای طرح سوالات و تبادل نظر با مسئولین این شرکت را پیدا کردند.

بازدید عاملین فروش خراسان
بازدید عاملین فروش خراسان
اهمیت بازدید عاملین محترم فروش استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی از کارخانه آلتون
  • آشنایی عمیق تر با فرآیند تولید محصولات آلتون: بازدید از سایت های تولیدی آلتون به نمایندگان و عاملین فروش این شرکت کمک می کند تا درک عمیق تری از فرآیند تولید محصولات این برند داشته باشند. این امر به نوبه خود باعث می شود تا این افراد بتوانند محصولات آلتون را با اطلاعات دقیق تر و جامع تری به مشتریان خود معرفی کنند.
  • ارتقای دانش و آگاهی نسبت به ویژگی‌ها و مزایای محصولات: در این بازدید، نمایندگان و عاملین فروش فرصتی برای آشنایی با جدیدترین محصولات آلتون و همچنین ویژگی‌ و مزایای آنها را پیدا کردند. این اطلاعات به این افراد کمک می کند تا بتوانند به سوالات مشتریان خود پاسخ دهند و به آنها در انتخاب بهترین محصول متناسب با نیازهایشان کمک کنند.
  • تقویت تعامل و هم اندیشی بین شرکت آلتون و نمایندگان و عاملین فروش: این بازدید فرصتی برای ایجاد تعامل و هم اندیشی بین شرکت آلتون و نمایندگان و عاملین فروش آن را فراهم کرد. در این جلسات، طرفین بتوانند ایده ها و نظرات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و برای ارتقای همکاری خود برنامه ریزی کنند.
بازدید عاملین فروش خراسان
بازدید عاملین فروش خراسان
آلتون، متعهد به ارائه محصولات باکیفیت و خدمات برتر

شرکت آلتون با شعار “فن و هنر آشپزخانه”، همواره در تلاش است تا با ارائه محصولات باکیفیت و خدمات برتر، رضایت مشتریان خود را جلب کند. این شرکت با برگزاری چنین برنامه هایی، گامی در جهت تحقق این هدف برمی دارد. امید است این بازدید برای نمایندگان و عاملین محترم فروش استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی مفید و پربار بوده باشد.