فیلم آموزشی تنظیمات فرهای سری 900

آموزش کامل تنظیمات فر سری 900

آموزش کامل تنظیمات فر سری 900

(V901 ,V901W,V901S)

فر ۹۵ لیتری آلتون همراه با آیشنهای فراوان برای خانمهای خانه دار ایرانی و آشیزهای حرفه ای و نیمه حرفه ای عرضه شده است و می تواند برای کارهای مختلف شیرینی پزی و آشپزی مورد استفاده قرار گیرد. برند آلتون ساخت این فر را با تکنولوژی نوین روز همراه کرده است و مصرف کنندگان می توانند آن را در زمینه های مختلف آشپزی و قنادی مورد استفاده قرار دهند. با ما همراه باشید تا این محصول را به صورت دقیق و حرفه ای مورد بررسی قرار دهیم.

آموزش طرز تهیه شیرینی و غذا
دانلود فیلم

آموزش کامل تنظیمات فر سری 900

SERIES 900

فر 95 لیتری آلتون همراه با آپشن‌های فراوان برای خانم‌های خانه‌دار ایرانی و آشپزهای حرفه ای‌و نیمه‌ حرفه‌ای عرضه شده است و می‌تواند برای کارهای مختلف شیرینی پزی و آشپزی مورد استفاده قرار گیرد. برند آلتون ساخت این فر را با تکنولوژی نوین روز همراه کرده است و مصرف کنندگان می‌توانند آن را در زمینه‌های مختلف آشپزی و قنادی مورد استفاده قرار دهند. با ما همراه باشید تا این محصول را به‌صورت دقیق و حرفه‌ای مورد بررسی قرار دهیم.

ابعاد فر سری 900

90CM

ابعاد بزرگ این فر به‌گونه ای است که یک آشپز می‌تواند مواد اولیه دوبرابری را نسبت به فرهای معمولی دیگر استفاده کرده و در یک سرویس پخت در فر قرار دهد. با نگاهی به محفظه 40 در60 سانتی متری فر متوجه می‌شویم که قشرهای مختلفی که از این محصول استفاده می‌کنند، می‌توانند از مواد اولیه با حجم بالا استفاده کرده و حتی قالب‌های پرتعداد و با اندازه‌های بزرگ‌تری را در داخل آن جای دهند.

کارکرد فر برای قنادی

برای پخت محصولات قنادی و شیرینی پزی، می‌توانید از قالب‌های بزرگی همچون قالب 25 یا دو عدد قالب 23 در کنار هم استفاده کنید. 4 عدد قالب 21 هم در این محفظه بزرگ جا می‌شود و حتی با توجه به طول 90 سانتی متری فر، می‌توانید دو عدد قالب 30 سانتی متری را به‌راحتی در آن جای دهید. با این کار شما مواد اولیه بیشتری را می‌توانید به‌کار برده و مدت زمان اختصاص داده شده به پخت را به نصف کاهش دهید.
این ویژگی‌ها سبب می شود که فر 95 لیتری آلتون برای کارهای حرفه‌ای و نیمه‌ حرفه‌ای قنادی بسیار مناسب باشد. انواع کیک را می‌توانید در این فر طبخ کرده و قالب‌هایی با اندازه‌های متنوع را به‌صورت همزمان در آن جای دهید.

کارکرد فر برای آشپزی

در زمینه‌ی آشپزی، به‌جز آشپزهای مبتدی خانگی، آشپزهای حرفه‌ای و نیمه‌ حرفه‌ای هم می‌توانند از فر 95 لیتری آلتون بهترین استفاده را ببرند. به‌راحتی می‌توانید استیک‌هایی با ابعاد بزرگ را در فر جا داده و یک بوقلمون بزرگ درسته را طبخ کنید. آشپزی این چنینی لذت بسیاری دارد و یقینا تفاوت معنادار این محصول را با فرهای دیگر خواهید دید. بدین ترتیب هنگام پخت غذاهای حرفه‌ای، می‌توانید در زمان خود هم صرفه جویی کنید.

ریل تلسکوپی

این فر با استفاده از ریل تلسکوپی، فرایند خارج کردن غذای آماده از داخل فر را ساده‌تر می‌کند و انگشتان دست شما کمترین تماس را با بدنه‌ی داخل فر خواهد داشت. این ویژگی مهم به‌واسطه بدنه‌ی نسوز و مقاوم در برابر حرارت آن فراهم شده است

فن گردش هوای داغ

فن گردش هوای داغ، هوای گرم را به کل محفظه رسانده و سبب می‌شود که یکنواختی در پخت غذا و شیرینی فراهم شود. بدین ترتیب کیفیت پخت بالا می‌رود. با این آپشن، هوای داغ به‌صورت یکسان در محفظه فر به گردش درآمده و شرایط مناسبی را برای پخت فراهم می‌کند.

نمایشگر دیجیتال لـمسی

نمایشگر دیجیتالی امکان انتخاب برنامه‌های موجود در فر را فراهم می‌کند. هنگامی که عملیات پخت و پز توسط فر انجام می‌شود، اطلاعات کاملی از آن روی همین نمایشگر به نمایش درخواهد آمد. دمای پخت نیز در خلال همه‌ی برنامه‌های فر رویت شده و راحتی بیشتری را به کاربر در حین کنترل عملیات پخت و پز ارائه می‌دهد.

سینی عمیق

با سینی عمیق فر آلتون 95 لیتری می‌توانید مواد غذایی را با ظرفیت دوبرابری روی آن قرار داده و در زمان صرفه جویی کنید. با این سینی محتویات بیشتری از مواد اولیه شیرینی و کیک‌های مختلف را نیز می‌توانید مورد استفاده قرار داده و در مدت زمان کمی آن‌ها را تهیه کنید.

ذخیره برنامه دلخواه

با ذخیره تمام برنامه‌های سفارشی خود در سیستم فر آلتون 95 لیتری، روند پخت و پز سریع‌تر طی خواهد شد و تنها با یک‌بار تنظیم شرایط دقیق و رسیدن به دما و زمان ایده‌آل، می‌توانید در دفعات بعد بدون تنظیم خاصی همین روند را با برنامه‌های آماده تکرار کنید

قفل کودک

قفل کودک فر آلتون 95 لیتری باعث می‌شود که نگرانی از بابت ایجاد خلل در فرایند پخت به‌دلیل دخالت افراد غیرمجاز نداشته باشید. با فعال کردن این گزینه، نمایشگر فر خاموش می‌شود و امکان تغییر توسط دکمه‌های آن ایجاد نمی‌شود

سیستم ایمنی خودکار

سیستم ایمنی خودکار فر هنگام بروز ایرادات ناخواسته می‌تواند به‌صورت خودکار فعال شده و قسمت‌های مختلف فر را از کار بیندازد. ایرادات حرارتی و برقی از جمله‌ی این اشکالات هستند که با سیستم خودکار فر، هیچ آسیبی به فر وارد نخواهند کرد.

تایمر پیشـرفته زمان پخت

تایمر پیشرفته فر باعث می‌شود که شما نگرانی و استرس از بابت پخت خوب غذاهای خود نداشته باشید. با این تایمر می‌توانید زمان تعویض سینی‌ها یا تعویض جایگاه ماده غذایی را متوجه شده و با خیال راحت به دیگر کارهای جانبی خود برسید.

درب سه جداره شیشه‌ای                         

درب سه جداره شیشه‌ای فر 95 لیتری آلتون باعث جلوگیری از پرت حرارتی می‌شود. بدین ترتیب کیفیت پخت حفظ شده و دمای تعیین شده فضای داخلی فر، به بیرون راه پیدا نخواهد کرد. در کنار آن جداره بیرونی نیز همیشه خنک مانده و مسائل خطرناکی همچون سوختن دست رخ نخواهد داد.
این محصول می‌تواند یک پخت سریع و آسان را برای کاربر فراهم کند و دما را در یک مدت زمان پایین به حد قابل توجهی بالا ببرد. در نظر داشته باشید که این ویژگی، همراه با حفظ کیفیت همیشگی غذا خواهد بود.

بازگشت به بالا