آموزش کامل تنظیمات فر سری ۹۰۰

آموزش کامل تنظیمات فر سری ۹۰۰

(V901 ,V901W,V901S)

فر ۹۵ لیتری آلتون همراه با آیشنهای فراوان برای خانمهای خانه دار ایرانی و آشیزهای حرفه ای و نیمه حرفه ای عرضه شده است و می تواند برای کارهای مختلف شیرینی پزی و آشپزی مورد استفاده قرار گیرد. برند آلتون ساخت این فر را با تکنولوژی نوین روز همراه کرده است و مصرف کنندگان می توانند آن را در زمینه های مختلف آشپزی و قنادی مورد استفاده قرار دهند. با ما همراه باشید تا این محصول را به صورت دقیق و حرفه ای مورد بررسی قرار دهیم.

آموزش کامل تنظیمات فر توکار سری ۹۰۰

SERIES 900

فر ۹۵ لیتری توکار آلتون همراه با آپشن‌های فراوان برای خانم‌های خانه‌دار ایرانی و آشپزهای حرفه ای‌و نیمه‌ حرفه‌ای عرضه شده است و می‌تواند برای کارهای مختلف شیرینی پزی و آشپزی مورد استفاده قرار گیرد. برند آلتون ساخت این فر را با تکنولوژی نوین روز همراه کرده است و مصرف کنندگان می‌توانند آن را در زمینه‌های مختلف آشپزی و قنادی مورد استفاده قرار دهند. با ما همراه باشید تا این محصول را به‌صورت دقیق و حرفه‌ای مورد بررسی قرار دهیم.

ابعاد فر سری ۹۰۰

90CM

ابعاد بزرگ این فر به‌گونه ای است که یک آشپز می‌تواند مواد اولیه دوبرابری را نسبت به فرهای معمولی دیگر استفاده کرده و در یک سرویس پخت در فر قرار دهد. با نگاهی به محفظه ۴۰ در۶۰ سانتی متری فر متوجه می‌شویم که قشرهای مختلفی که از این محصول استفاده می‌کنند، می‌توانند از مواد اولیه با حجم بالا استفاده کرده و حتی قالب‌های پرتعداد و با اندازه‌های بزرگ‌تری را در داخل آن جای دهند.

کارکرد فر برای قنادی

برای پخت محصولات قنادی و شیرینی پزی، می‌توانید از قالب‌های بزرگی همچون قالب ۲۵ یا دو عدد قالب ۲۳ در کنار هم استفاده کنید. ۴ عدد قالب ۲۱ هم در این محفظه بزرگ جا می‌شود و حتی با توجه به طول ۹۰ سانتی متری فر، می‌توانید دو عدد قالب ۳۰ سانتی متری را به‌راحتی در آن جای دهید. با این کار شما مواد اولیه بیشتری را می‌توانید به‌کار برده و مدت زمان اختصاص داده شده به پخت را به نصف کاهش دهید.
این ویژگی‌ها سبب می شود که فر ۹۵ لیتری آلتون برای کارهای حرفه‌ای و نیمه‌ حرفه‌ای قنادی بسیار مناسب باشد. انواع کیک را می‌توانید در این فر طبخ کرده و قالب‌هایی با اندازه‌های متنوع را به‌صورت همزمان در آن جای دهید.

خانهدسته بندی هاعلاقه مندی هاآموزش
جستجو کردن