فر توکار 90 آلتون

فر 95 لیتری آلتون همراه با آپشن های فراوان برای خانم های خانه دار ایرانی و آشپزهای حرفه ای و نیمه حرفه ای عرضه شده است و میتواند برای کارهای مختلف شیرینی پزی و آشپزی مورد استفاده قرار گیرد. برند آلتون ساخت این فر را با تکنولوژی نوین روز همراه کرده است و مصرف کنندگان میتوانند آن را در زمینه های مختلف آشپزی و قنادی مورد استفاده قرار دهند.

فر توکار 90 آلتون

فر 95 لیتری آلتون همراه با آپشن های فراوان برای خانم های خانه دار ایرانی و آشپزهای حرفه ای و نیمه حرفه ای عرضه شده است و می تواند برای کارهای مختلف شیرینی پزی و آشپزی مورد استفاده قرار گیرد. برند آلتون ساخت این فر را با تکنولوژی نوین روز همراه کرده است و مصرف کنندگان می توانند آن را در زمینه های مختلف آشپزی و قنادی مورد استفاده قرار دهند.

ابعاد برش فر 90 

دو عدد جوجه گردان

در فرهای عرض 90 دوعدد جوجه گردان وجود دارد که با عملکرد روان و آهسته میتوانند در محفظه ی فر، دو مرغ کامل را در خود جای داده و یک غذای لذیذ و خوشمزه را آماده کند

سنسور حسگر پخت گوشتMeat Prob

هنگام پختن گوشت، سیب زمینی یا بروکلی و یا غذاهای دیگر میتوانید از سنسور میت پراپ استفاده کرده و دمای داخلی این غذاهارا نیز کنترل کنید و چنین غذاهایی را تا حد مشخص و دلخواهی بپزید .

برنامه یخ زدایی

با داشتن این فر میتوانید یخ زدایی از محصولات غذایی مختلف خود را نیز انجام دهید فن فر، دمای مشخصی را به مواد یخ زده در داخل فر رسانده و عملیات یخ زدایی را انجام میدهد.

عملکرد طبخ

المنت های موجود در فر آلتون 95 لیتری در تعداد بالا تعبیه شده اند و مهم ترین خاصیت آن ها این است که در زمینه ی آشپزی، قنادی و شیرینی پزی میتوانید از 10 عملکرد طبخ منحصر به فرد آن استفاده کنید. این برنامه ها با فعال یا غیر فعال شدن این المنت ها فراهم شده اند:

المنت دوبل بالا و المنت پایین

المنت بالا

المنت بالا، فن گردش هوا

المنت پایین و المنت دور فن / فن گردش هوا

المنت دور فن و فن گردش هوا

المنت دوبل بالا و المنت پایین / فن گردش هوا

المنت پایین و فن گردش هوا

المنت دوبل بالا

المنت بالا و المنت پایین – المنت دور فن / فن گردش هوا

فن گردش هوا

مجهز به شیشه Low-e جهت کاهش حرارت درب فر

شیشه Low-e به کار رفته در این فر، از یک لایه نازک میکروسکوپی برخوردار است و سبب میشود که تبادل گرمایی از داخل به بیرون و از بیرون به داخل صورت نگیرد در چنین شرایطی دمای تعیین شده برای محفظه داخلی فر، حفظ خواهد شد.

ریل تلسکوپی

این فر توکار با استفاده از ریل تلسکوپی، فرایند خارج کردن غذای آماده از فر را ساده تر میکند و انگشتان دست شما کمترین تماس با بدنه داخل فر خواهد داشت. این ویژگی مهم به واسطه بدنه نسوز و مقاوم در برابر حرارت آن فراهم شده است.

سیستم پخت سریع

با استفاده از قابلیت تمام المنت های موجود در این فر این محصول میتواند یک پخت سریع و آسان را برای کاربر فراهم کند و دما را در یک مدت زمان پایین به حدقابل توجهی بالا ببرد. در نظر داشته باشید که این ویژگی، همراه با حفظ کیفیت غذا خواهد بود.

با فر آلتون چشم و چراغ آشپزخونتون روشن میشه  : )

پوشش داخلی آسان تمیز شونده

تمیز کردن فضای داخلی فر توکار به ساده ترین شکل ممکن صورت میگیرد. لعابی که برای فر 95 لیتری آلتون استفاده شده است، از مواد نانو تهیه شده و هیچ خلل و فرجی هم ندارد. مواد غذایی به لعاب نمیچسبد و بنابراین به راحتی میتوان آن را تمیز کرد.

فن خنک کننده اتوماتیک

خنک کننده اتوماتیک محصول در شرایط مختلف فعال شده و از رسیدن آسیب به قطعات فر جلوگیری میکند.این امر برای عملیات پخت و پز هم بسیار مناسب است، چرا که آمادگی لازم پیش از شروع پخت به صورت ایده آل فراهم میشود.

قابلیت ذخیره تمام برنامه ها

با ذخیره تمام برنامه های سفارشی خود در سیستم فر آلتون 95 لیتری، روند پخت و پز سریع تر طی خواهد شد و تنها با یک بار تنظیم شرایط دقیق و رسیدن به دما و زمان ایده آل، میتوانید در دفعات بعد بدون تنظیم خاصی، همین روند را با برنامه های آماده تکرار کنید.

  1 عدد سینی

با سینی 30-60 سانتی متری فر آلتون 95 لیتری میتوانید مواد غذایی را با ظرفیت دو برابری روی آن قرار داده و در زمان صرفه جویی کنید. برای مثال برای پخت کیک در آن میتوان 4 قالب 19 یا 20 قنادی، یا 3 قالب 23 قنادی، و یا 2 قالب 25 قنادی قرار داد. و همچنین استیک سایز بزرگ، بوقلمون کامل، و 2 قالب 30 سانتی متری پیتزا به راحتی در فر سایز 90 آلتون جای میگیرد.

لولای آرام بند (soft close)

لولای سافت کلوز به کار رفته در فر باعث میشود که بدنه ی درب فر به دلیل محکم بسته شدن، آسیب نبیند.این ویژگی در نزدیکی فاصله بین درب و محفظه ی فر موجب میشود که درب به آرامی بسته شده و کاربر نیز دخالتی در این امر نداشته باشد. بدین ترتیب احتمال آسیب دیدن دست افراد خردسال نیز کمتر خواهد شد.

فن گردش هوای داغ

فن گردش هوای داغ فر توکار ، هوای گرم را به کل محفظه رسانده و سبب میشود که یکنواختی در پخت غذا و شیرینی فراهم شود. بدین ترتیب کیفیت پخت بالا میرود. با این آپشن، هوای داغ به صورت یکسان در محفظ فر به گردش درآمده و شرایط مناسبی را برای پخت فراهم میکند.

درب سه جداره

درب سه جداره و جداشونده ضد حرارت

درب سه جداره شیشه ای فر 95 لیتری آلتون باعث جلوگیری از پرت حرارتی میشود. بدین ترتیب کیفیت پخت حفظ شده و دمای تعیین شده فضای داخلی فر، به بیرون راه پیدا نخواهد کرد.در کنار آن جداره بیرونی نیز همیشه خنک مانده و مسائل خطرناکی همچون سوختن دست رخ نخواهد داد.

نمایشگر دیجیتال لمسی

نمایشگر دیجیتال لمسی امکان انتخاب برنامه های موجود در فر را فراهم میکند. هنگامی که عملیات پخت و پز توسط فر انجام میشود، اطلاعات کاملی از آن روی همین نمایشگر نشان داده میشود. دمای پخت نیز در حین همه ی برنامه های فر رویت شده و راحتی بیشتری را به کاربر در حین کنترل عملیات پخت و پز ارائه میدهد.

خانهدسته بندی هاعلاقه مندی هاآموزش
جستجو کردن