فر توکار 72 لیتری آلتون

فر 72 لیتری سری 400 آلتون، با فراهم کردن امکانات بیشتر و حرفه ای همچون آپشن فر دو قلو، دو فن گردش هوای داغ و … لذت آشپزی سریع تر و حرف ای تری را برای شما عزیزان فراهم می آورد. در ادامه خصوصیات فر 60 را به شرح زیر فراهم آوردیم که باعث آشنایی بیشتر شما بامحصول و خرید راحت تر شما بشود.

فر توکار 72 لیتری آلتون

فر 72 لیتری سری 400 آلتون، با فراهم کردن امکانات بیشتر و حرفه ای همچون آپشن فر دو قلو، دو فن گردش هوای داغ و … لذت آشپزی سریع تر و حرف ای تری را برای شما عزیزان فراهم می آورد. در ادامه خصوصیات فر 60 را به شرح زیر فراهم آوردیم که باعث آشنایی بیشتر شما بامحصول و خرید راحت تر شما بشود.

ابعاد برش فر 60 

فر دوقلو

آلتون، با تولید اولین فر دوقلو در ایران راحتی و سرعت در آشپزی شما عزیزان را فراهم کرده است! به این صورت که شما در فر سری 400 با قرار دادن صفحه ی شیشه ای جداکننده، فر را به دو قسمت تقسیم کرده، در قسمت پایین میتوانید غذای مورد نظر را طبخ کرده و در قسمت بالا میتوانید گریل مواد غذایی را انجام دهید. 

فر  برقی

منبع انرژی فر سری 400 آلتون تماما برق بوده و از جریان برق شهری استفاده میکند. این خصوصیت باعث ایجاد دمای یکنواخت در فر شما شده و تنظیم دمای دقیق تری اعمال میشود.

پوشش داخلی آسان تمیز شونده

مواد نانو داخل و فر و عدم خلل و فرج، مانع از چسبیدن مواد غذایی به فر میشود. به همین دلیل تمیز کردن فر به ساده ترین شکل ممکن صورت میگیرد.

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
گارنتی
پخش ویدیو

برنامه یخ زدایی

با داشتن این فر می توانید یخ زدایی از محصولات غذایی مختلف خود را نیز انجام دهید فن فر، دمای مشخصی را به مواد یخ زده در داخل فر رسانده و عملیات یخ زدایی را انجام میدهد.

سنسور حسگر پخت گوشت Meat Prob

فر سری 400 آلتون با داشتن قابلیت منحصر به فرد حسگر پخت گوشت (Meat Probe) برایتان بهترین استیک‌ها و مرغ ها را میپزد. چرا که این حسگر می‌تواند به داخل گوشت نفوذ کرده و درجه حرارت دقیق داخل گوشت را به حسگر فر بفرستد و شما از این طریق بتوانید درجه حرارت استانداری که در دستور پخت گوشت و یا استیکتان و یا غذاهای دیگر آمده را به درستی ببینید به موقع، اقدام به خاموش کردن فر کنید.

19 عملکرد طبخ

المنت های موجود در فر آلتون 72 لیتری در تعداد بالا تعبیه شده اند و مهم ترین خاصیت آن ها این است که در زمینه ی آشپزی، قنادی و شیرینی پزی می توانید از 19 عملکرد طبخ منحصر به فرد آن استفاده کنید. این عملکردها با فعال یا غیر فعال شدن این المنت ها فراهم شده اند بدین معنا که با توجه به غذایی که در حال پخت هستند، فر المنت های مورد نیاز را روشن میکند تا به دستور پخت مطلوب برسید.

جوجه گردان

سیستم جوجه گردان فر400 آلتون به شما امکان پختن یک مرغ بریان بسیار خوشمزه و عالی را میدهد. چرا که دیگر نیازی نیست نگران پشت و رو کردن مرغ و یا سوختن آن باشید، این فر به راحتی میتواند این کار را به صورت کاملا خودکار و با کیفیت بسیار بالا برایتان انجام دهد.

.

سیستم پخت سریع

این سری فر می تواند با به کار انداختن و درگیر کردن المنت های فر، دمای پخت را بالا ببرد و پخت و پز را با کیفیت بالا در مدت زمان کوتاه تری انجام دهد.

  ریل تلسکوپی

در فرهای آلتون 72 لیتری سری 400، چهار عدد ریل تلسکوپی وجود دارد. با این ریل ها خارج کردن سینی های فر بسیار راحت تر خواهد شد زیرا کمترین تماس دست با بدنه ی فر ایجاد میشود.

لولای آرام بند (soft close)

در فر 72 لیتری آلتون لولای سافت کلوز وجود دارد که باعث میشود درب حد فاصل بین درب و محفظه ی فر بدون دخالت کاربر به صورت آرام بسته شده و در فر و دست کاربر در حین بسته شدن آسیبی نبیند.

فن خنک کننده اتوماتیک

برای جلوگیری از آسیب به قطعات فر، خنک کننده ی اتوماتیک در محصول وجود دارد که در شرایط مختلف فعال میشود. برای مثال هنگامی که کار با فر تمام میشود این خنک کننده فعال میشود و دستگاه را برای کار بعدی آماده میکند.

قابلیت ذخیره تمام برنامه ها

در سیستم فر 72 لیتری آلتون، میتوانید تمام برنامه هایی که قبلا اجرا اجرا کرده بودید را ذخیره کنید و در دفعات بعدی پخت و پز نیز از آن استفاده کنید. همین امر باعث تسریع روند پخت و پز خواهد شد.

صفحه نمایش کاملا لمسیِ دیجیتالی

نمایشگر دیجیتال لمسی امکان انتخاب برنامه های موجود در فر را فراهم میکند. هنگامی که عملیات پخت و پز توسط فر انجام میشود، اطلاعات کاملی از آن روی همین نمایشگر نشان داده میشود. دمای پخت نیز در حین همه ی برنامه های فر رویت شده و راحتی بیشتری را به کاربر در حین کنترل عملیات پخت و پز ارائه میدهد.

درب 4 جداره و جداشونده قابل شستشو

فرهای 72 لیتری آلتون، درب 4 جداره ی شیشه ای دارند که قابل جدا شدن و شستو شو هستند. همین 4 جداره باعث می شود که دمای داخل فر حفظ شود و به بیرون راه پیدا نکند.

2 فن گردش هوای داغ

در سری 400 فرهای 72 لیتری آلتون، دو عدد فن گردش هوای داغ وجود دارد که موجب به جریان درآوردن یکسان هوای داغ در فر میشود. همین امر شرایطی را به وجود می آورد که پخت و پز یکنواخت با شرایط مناسب در مواد غذایی صورت بگیرد.

سینی عمیق و کم عمق

فر سری 400 آلتون، دارای 2 عدد سینی یکی کم عمق و دیگری عمیق است. که سینی عمیق مناسب برای غذاهایی با حجم بیشتر و سینی کم عمق برای غذاهایی با حجم کمتر است.

خانهدسته بندی هاعلاقه مندی هاآموزش
جستجو کردن