فر توکار 72 لیتری آلتون

فر 72 لیتری آلتون همراه با آپشن های فراوان مناسب برای کارهای آشپزی و شیرینی پزی شما عزیزان است. برند آلتون ساخت این فر را با تکنولوژی نوین روز همراه کرده است و مصرف کنندگان میتوانند آن را در زمینه های مختلف آشپزی و قنادی مورد استفاده قرار دهند.

ابعاد برش فر 60

فر  برقی

منبع انرژی فر 305 آلتون تماما برق بوده و از جریان برق شهری استفاده می‌کند. این خصوصیت در پخت و پز باعث راحتی شما می شود زیرا در فر دمای یکنواخت ایجاد شده و تنظیم دمای دقیق تری اعمال میشود.

پوشش داخلی آسان تمیز شونده

لعاب نانو داخلی فر سری 305 آلتون و عدم خلل و فرج در در آن، مانع چسبیدن مواد غذایی به لعاب و باعث راحت تر تمیز شدن فر میشود.

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
گارنتی

.

ریل تلسکوپی

این فر با استفاده از ریل تلسکوپی، فرایند خارج کردن غذای آماده از فر را ساده تر میکند و انگشتان دست شما کمترین تماس با بدنه داخل فر خواهد داشت. این ویژگی مهم به واسطه بدنه نسوز و مقاوم در برابر حرارت آن فراهم شده است.

فن خنک کننده اتوماتیک

خنک کننده اتوماتیک محصول در شرایط مختلف فعال شده و از رسیدن آسیب به قطعات فر جلوگیری میکند. این امر برای عملیات پخت و پز هم بسیار مناسب است، چرا که آمادگی لازم پیش از شروع پخت به صورت ایده آل فراهم میشود.

فن گردش هوای داغ

در این سری فرها، با فن گردش هوای داغ، هوای گرم در فر به صورت یکنواخت پخش میشود. این عامل سبب پخت با کیفیت مواد غذایی در شرایط مناسب میشود.

جوجه گردان

سیستم جوجه گردان فر72لیتری آلتون به شما امکان پختن یک مرغ بریان بسیار خوشمزه و عالی را میدهد. چرا که دیگر نیازی نیست نگران پشت و رو کردن مرغ و یا سوختن آن باشید، این فر به راحتی می‌تواند این کار را به صورت کاملا خودکار و با کیفیت بسیار بالا برایتان انجام دهد.

درب 4 جداره و جداشونده قابل شستشو

درب سه جداره شیشه ای فر 72 لیتری آلتون باعث جلوگیری از پرت حرارتی میشود. بدین ترتیب کیفیت پخت حفظ شده و دمای تعیین شده فضای داخلی فر، به بیرون راه پیدا نخواهد کرد. همچنین این 4 جداره قابل جداشدن و شستو هستند.

خانهدسته بندی هاعلاقه مندی هاآموزش
جستجو کردن