فر توکار 72 لیتری آلتون

فر 72 لیتری آلتون همراه با آپشن های فراوان مناسب برای کارهای آشپزی و شیرینی پزی شما عزیزان است. برند آلتون ساخت این فر را با تکنولوژی نوین روز همراه کرده است و مصرف کنندگان میتوانند آن را در زمینه های مختلف آشپزی و قنادی مورد استفاده قرار دهند.

ابعاد برش فر 60 

فر  برقی

منبع انرژی فر سری 300 آلتون تماما برق بوده و از جریان برق شهری استفاده میکند. این خصوصیت در پخت و پز باعث راحتی شما میشود زیرا در فر دمای یکنواخت ایجاد شده و تنظیم دمای دقیق تری اعمال میشود.

پوشش داخلی آسان تمیز شونده

لعاب نانو داخلی فر سری 300 آلتون و عدم خلل و فرج در در آن، مانع چسبیدن مواد غذایی به لعاب و باعث راحت تمیز شدن فر میشود.

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
گارنتی
پخش ویدیو

برنامه یخ زدایی

فرهای 72 لیتری آلتون میتواند با فن فر، دمای مشخصی را به ماده یخ زده داخل فر رسانده و عملیات یخ زدایی را انجام دهد.

سنسور حسگر پخت گوشتMeat Prob

فر سری 300 آلتون با داشتن قابلیت منحصر به فرد حسگر پخت گوشت (Meat Probe) برایتان بهترین استیک‌ها و مرغ ها را میپزد. چرا که این حسگر می‌تواند به داخل گوشت نفوذ کرده و درجه حرارت دقیق داخل گوشت را به حسگر فر بفرستد و شما از این طریق بتوانید درجه حرارت استانداری که در دستور پخت گوشت و یا استیکتان و یا غذاهای دیگر آمده را به درستی ببینید به موقع اقدام به خاموش کردن فر کنید.

10 عملکرد طبخ

المنت های موجود در فر آلتون 72 لیتری در تعداد بالا تعبیه شده اند و مهم ترین خاصیت آن ها این است که در زمینه ی آشپزی، قنادی و شیرینی پزی می توانید از 10 عملکرد طبخ منحصر به فرد آن استفاده کنید. این عملکردها با فعال یا غیر فعال شدن این المنت ها فراهم شده اند:

المنت دوبل بالا و المنت پایین

المنت بالا

المنت بالا، فن گردش هوا

المنت پایین و المنت دور فن / فن گردش هوا

المنت دور فن و فن گردش هوا

المنت دوبل بالا و المنت پایین / فن گردش هوا

المنت پایین و فن گردش هوا

المنت دوبل بالا

المنت بالا و المنت پایین – المنت دور فن / فن گردش هوا

فن گردش هوا

جوجه گردان

در فر72لیتری آلتون سری 300 امکان پختن یک مرغ بریان بسیار خوشمزه و عالی را برای شما عزیزان فراهم می آورد.این فر به راحتی می‌تواند این پخت و پز و پشت و رو کردن مرغ را به صورت کاملا خودکار و با کیفیت بسیار بالا برایتان انجام بدهد.

.

  سیستم پخت سریع

این سری فر می تواند با به کار انداختن و درگیر کردن المنت های فر، دمای پخت را بالا ببرد و پخت و پز را با کیفیت بالا در مدت زمان کوتاه تری انجام دهد.

   ریل تلسکوپی

این فر با استفاده از ریل تلسکوپی، فرایند خارج کردن غذای آماده از فر را ساده تر میکند و انگشتان دست شما کمترین تماس با بدنه داخل فر خواهد داشت. این ویژگی مهم به واسطه  بدنه نسوز و مقاوم در برابر حرارت آن فراهم شده است.

لولای آرام بند (soft close)

لولای سافت کلوز به کار رفته در فر باعث میشود که بدنه ی درب فر به دلیل محکم بسته شدن، آسیب نبیند.این ویژگی در نزدیکی فاصله بین درب و محفظه ی فر موجب میشود که درب به آرامی بسته شده و کاربر نیز دخالتی در این امر نداشته باشد. بدین ترتیب احتمال آسیب دیدن دست افراد خردسال نیز کمتر خواهد شد.

فن خنک کننده اتوماتیک

بعد و یا هنگام پخت و پز توسط شما عزیزان در این فر، فن فعال میشود و با خنک کردن قطعات فر مانع از آسیب رسیدن به بخش ها و یا قطعات مختلف فر بر اثر گرما میشود.

قابلیت ذخیره تمام برنامه ها

در این فر ها می توانید تمام برنامه های از قبل انجام شده را ذخیره کنید تا در صورت نیاز، در آشپزی و شیرینی پزی های بعدی ازآن استفاده کنید. این امر موجب تسریع در امر پخت و پز شما خواهد شد.

صفحه نمایش کاملا لمسیِ دیجیتالی

نمایشگر دیجیتال لمسی امکان انتخاب برنامه های موجود در فر را فراهم میکند. هنگامی که عملیات پخت و پز توسط فر انجام میشود، اطلاعات کاملی از آن روی همین نمایشگر نشان داده میشود. دمای پخت نیز در حین همه ی برنامه های فر رویت شده و راحتی بیشتری را به کاربر در کنترل عملیات پخت و پز ارائه میدهد.

درب 4 جداره و جداشونده  قابل شستشو

درب 4 جداره شیشه ای فر 72 لیتری آلتون باعث جلوگیری از پرت حرارتی میشود. بدین ترتیب کیفیت پخت حفظ شده و دمای تعیین شده فضای داخلی فر، به بیرون راه پیدا نخواهد کرد. همچنین این 4 جداره قابل جداشدن و شستشو هستند.

فن گردش هوای داغ

در این سری فرها، با فن گردش هوای داغ، هوای گرم در فر به صورت یکنواخت پخش میشود. این عامل سبب پخت با کیفیت مواد غذایی در شرایط مناسب میشود.

سینی عمیق و کم عمق

فر سری 300 آلتون، دارای 2 عدد سینی یکی کم عمق و دیگری عمیق است. در سینی عمیق تر میتوانید مواد غذایی با حجم بالاتر مانند مرغ و… قرار دهید. سینی کم عمق نیز مناسب برای مواد غذایی با حجم کمتر هست مانند سبزیجات و … .

خانهدسته بندی هاعلاقه مندی هاآموزش
جستجو کردن