فر توکار 72 لیتری آلتون

فر 72 لیتری آلتون همراه با آپشن های فراوان مناسب برای کارهای آشپزی و شیرینی پزی شما عزیزان است. برند آلتون ساخت این فر را با تکنولوژی نوین روز همراه کرده است و مصرف کنندگان میتوانند آن را در زمینه های مختلف آشپزی و قنادی مورد استفاده قرار دهند.

فر توکار 72 لیتری آلتون

فر 72 لیتری آلتون همراه با آپشن های فراوان مناسب برای کارهای آشپزی و شیرینی پزی شما عزیزان است. برند آلتون ساخت این فر را با تکنولوژی نوین روز همراه کرده است و مصرف کنندگان میتوانند آن را در زمینه های مختلف آشپزی و قنادی مورد استفاده قرار دهند.

ابعاد برش فر 60 

فر گازی – برقی

منبع انرژی این فر از گاز و برق است. بدین معنا که هم می‌توانید فر را به برق وصل کنید و در صورت نبود آن، از منبع گازی هم استفاده کنید. ولی انرژی برق و گاز به صورت همزمان مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

پوشش داخلی آسان تمیز شونده

در انواع فرهای آلتون، لعاب داخلی متشکل از نانو مانع از چسبندگی مواد غذایی به فر میشود. زیرا هیچ خلل و فرجی ندارد. بنابراین به راحتی میتوان آن ها را تمیز کرد.

.

ریل تلسکوپی

این فر با استفاده از ریل تلسکوپی، فرایند خارج کردن غذای آماده از فر را ساده تر میکند و انگشتان دست شما کمترین تماس با بدنه داخل فر خواهد داشت. این ویژگی مهم به واسطه بدنه نسوز و مقاوم در برابر حرارت آن فراهم شده است.

فن خنک کننده اتوماتیک

خنک کننده اتوماتیک محصول در شرایط مختلف فعال شده و از رسیدن آسیب به قطعات فر جلوگیری میکند.این امر برای عملیات پخت و پز هم بسیار مناسب است، چرا که آمادگی لازم پیش از شروع پخت به صورت ایده آل فراهم میشود.

برنامه یخ زدایی

در این فر، یخ زادیی انجام میگیرد به این صورت که فن فر، دمای مشخصی را به مواد یخ زده در داخل فر رسانده و عملیات یخ زدایی را انجام میدهد.

جوجه گردان

سیستم جوجه گردان فر72لیتری آلتون به شما امکان پختن یک مرغ بریان بسیار خوشمزه و عالی را میدهد. چرا که دیگر نیازی نیست نگران پشت و رو کردن مرغ و یا سوختن آن باشید، این فر به راحتی میتواند این کار را به صورت کاملا خودکار و با کیفیت بسیار بالا برایتان انجام بدهد.

صفحه نمایش کاملا لمسیِ دیجیتالی

صفحه ی دیجیتال کاملا لمسی، اطلاعات کامل پخت و پز مانند دما را به کاربر عزیز نشان داده و امکان انتخاب گزینه های مختلف در فر را برای کاربر عزیز فراهم می آورد.

درب 4 جداره و جداشونده قابل شستشو

درب سه جداره شیشه ای فر 72 لیتری آلتون باعث جلوگیری از پرت حرارتی میشود. بدین ترتیب کیفیت پخت حفظ شده و دمای تعیین شده فضای داخلی فر، به بیرون راه پیدا نخواهد کرد. همچنین این 4 جداره قابل جداشدن و شستو هستند.

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
گارنتی

فن گردش هوای داغ

فن گردش هوای داغ، هوای گرم را به کل محفظه رسانده و سبب میشود که یکنواختی در پخت غذا و شیرینی فرام شود. بدین ترتیب کیفیت پخت بالا میرود. با این آپشن، هوای داغ به صورت یکسان در محفظ فر به گردش درآمده و شرایط مناسبی را برای پخت فراهم میکند.

فرهای جدید سری 200

فرهای V203 و V203S محصولات جدید این سری هستند که با اضافه شدن آپشن های زیر، راحتی بیشتری برای پخت و پز شما فراهم می آورند.

سینی عمیق و کم عمق

فرهای  V203  و V202  آلتون، دارای 2 عدد سینی یکی کم عمق و دیگری عمیق است. که سینی عمیق مناسب برای غذاهایی با حجم بیشتر و سینی کم عمق برای غذاهایی با حجم کمتر است.

سیستم پخت سریع

با استفاده از قابلیت تمام المنت های موجود در این فر این محصول می تواند یک پخت سریع و آسان را برای کاربر فراهم کند و دما را در یک مدت زمان پایین به حدقابل توجهی بالا ببرد. در نظر داشته باشید که این ویژگی، همراه با حفظ کیفیت غذا خواهد بود.

لولای آرام بند (soft close)

لولای سافت کلوز به کار رفته در فر باعث می شود که بدنه ی درب فر به دلیل محکم بسته شدن، آسیب نبیند.این ویژگی در نزدیکی فاصله بین درب و محفظه ی فر موجب میشود که درب به آرامی بسته شده و کاربر نیز دخالتی در این امر نداشته باشد. بدین ترتیب احتمال آسیب دیدن دست افراد خردسال نیز کمتر خواهد شد.

قابلیت ذخیره تمام برنامه ها

با ذخیره تمام برنامه های سفارشی خود در سیستم فر آلتون 72 لیتری، روند پخت و پز سریع تر طی خواهد شد و تنها با یک بار تنظیم شرایط دقیق و رسیدن به دما و زمان ایده آل، میتوانید در دفعات بعد بدون تنظیم خاصی،همین روند را  با برنامه های آماده تکرار کنید.

4 عدد ریل تلسکوپی

این فر با استفاده از ریل تلسکوپی، فرایند خارج کردن غذای آماده از فر را ساده تر می کند و انگشتان دست شما کمترین تماس با بدنه داخل فر خواهد داشت. این ویژگی مهم به واسطه بدنه نسوز و مقاوم در برابر حرارت آن فراهم شده است.

خانهدسته بندی هاعلاقه مندی هاآموزش
جستجو کردن