وقتی که صحبت از یک گاز توکار کاربردی و بسیار زیبا می‌شود، همیشه نام آلتون در میان بهترین گزینه‌ها دیده می‌شود. چرا که متخصصان و طراحان آلتون همیشه بحث کاربرد، ایمنی و زیبایی را در کنار هم مدنظر قرار داده و تمام محصولاتشان را بر این اساس تولید کرده‌اند. اجاق گاز توکار G517 آلتون یکی از نمونه‌های بارز این محصولات است که می‌توان به آن اشاره کرد. چرا که در طراحی و ساخت آن هم زیبایی در نظر گرفته شده است و هم استفاده‌ی بسیار آسان و کاربردی برای مشتریان. در وهله اول می‌توان به ظاهر زیبای اجاق گاز توکار G517 آلتون اشاره کرد که از یک شیشه سکوریتی مشکی‌رنگ ضد ضربه و مقاوم در برابر حرارت بالا ساخته شده است. مشکی‌رنگ بودن این محصول باعث شده تا بتوان آن را به راحتی با سایر وسایل آشپزخانه ست کرد. برای مثال بسیاری از کسانی که اجاق گاز توکار G517 آلتون را برای آشپزخانه‌شان خریداری می‌کنند، از سایر محصولات آلتون، نظیر هود و فر مشکی‌رنگ هم برای ست کردن وسایل آشپزخانه‌شان استفاده می‌کنند. با این کار شما میتوانید هم بهترین ست آشپزخانه را داشته باشید و هم از خدمات شرکت آلتون برای تمام محصولاتتان بهره‌مند شوید که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

مشعل پلویز کوچک

مشعل پلوپز دوال

مشعل پلوپز

سپر حرارتی

شیشه سکوریت مقاوم به حرارت و ضربه

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

ولوم باکالیتی

شبکه چدنی لولایی

گرید انزژی A

فندک اتوماتیک

ترموکوپل تاپ تایم

شبکه چدنی لولایی

شبکه‌های واسط اجاق گاز توکار G517 آلتون از جنس چدنی بسیار مقاوم و باکیفیت ساخته شده‌اند که توانایی تحمل وزن قابل توجهی را دارند. اجاق گاز توکار G517 آلتون شبکه‌های چدنی لولادار دارد که به راحتی باز و بسته می‌شود. یعنی شما می‌توانید هنگام تمیز کردن شبکه‌های چدنی و یا سطح گاز، آن را به راحتی بلند کرده و سمت دیوار روبه‌رویی‌تان تکیه بدهید. این کار بسیار راحت‌تر از بلند کردن شبکه‌های چدنی و جابه‌جا کردن آنهاست. چرا که هنگام تمیز کردن فقط کافیست شبکه‌های چدنی را باز و بسته کرده و سطح گاز را هم به آسانی تمیز کنید. فقط کافیست شبکه چدنی را باز کرده و به دیوار روبه‌رویی‌تان تکیه بدهید و سطح گاز را در کمترین زمان ممکن و بدون کوچک‌ترین دردسری تمیز کنید.

مشعل پلوپز دوال

جالب است بدانید که این محصول دارای 2 پلوپز قدرتمند دوال یا دوگانه با ولوم‌های مجزا است. بدین معنا که هر دو شعله های کوچک و بزرگ پلوپز را میتوانید با ولوم های جداگانه کنترل کنید.

مشعل پلوپز کوچک

در این مدل اجاق گاز، علاوه بر مشعل پلوپز دوال، مشعل پلوپز کوچک نیز وجود دارد. مشعل های پلوپز نسبت به مشعل های دیگر توان حرارتی بالاتری دارند.

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

خانهدسته بندی هاعلاقه مندی هاآموزش
جستجو کردن