بسیاری از افراد همیشه به دنبال وسایل آشپزخانه هوشمند می‌گردند که بتواند کار کردن را برایشان آسان‌تر کند. برای مثال تصور کنید همیشه یک سیستم الکترونیکی هوشمند بتواند بسیاری از کارهای شما را سهولت ببخشد، در چنین شرایطی بدون شک کار کردن با هر وسیله‌ای برایتان راحت‌تر خواهد شد. به همین دلیل طراحان آلتون هم تلاش کرده‌اند چنین امکاناتی را در برخی از مدل‌هایشان تولید کنند تا کاربرانشان کاربرد جدیدتر و عالی‌تری را تجربه کنند. اجاق گاز توکار G516D آلتون دقیقا یک نمونه بارز برای چیزیست که به آن اشاره کردیم. چرا که در این مدل یک سیستم الکترونیکی به کمک شما آمده و کار کردن با اجاق گاز توکار G516D آلتون را برایتان بسیار راحت‌تر خواهد کرد. اجازه بدهید قبل از بررسی و رفتن سراغ سایر امکانات بی‌نظیر اجاق گاز توکار G516D آلتون، به این سیستم الکترونیکی عالی بپردازیم. اگر سمت چپ تصویر این محصول را با دقت نگاه کنید متوجه یک صفحه نمایشگر تمام لمسی خواهید شد.

ولوم باکالیتی

سپر حرارتی

گرید انزژی A

مشعل پلوپز

شیشه سکوریت مقاوم به حرارت و ضربه

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

تایمر دیجیتال

فندک اتوماتیک

ترموکوپل تاپ تایم

تایمر دیجیتال 

در این صفحه نمایشگر تمام لمسی شما قابلیت کنترل کردن زمان تمام ولوم‌ها را خواهید داشت. شکل ولوم‌ها با نقطه و به طور دقیق روی آن رسم شده تا بدانید که کدام گزینه برای کدام ولوم است. سپس می‌توانید زمان خاموش کردن ولوم‌هایتان را توسط این تایمر هوشمند تنظیم کنید، تا هر زمان که خواستی شعله‌ها خاموش شوند. یعنی می‌توانید با خیال راحت و بدون کوچک‌ترین نگرانی غذایتان را روی شعله گذاشته و برای آن یک مدت زمان مشخصی تعیین کرده و به سایر کارهایتان برسید.

تایمر دیجیتال 

پس از اتمام زمان تایمر، شعله‌ای که توسط خودتان، از قبل زمان‌بندی شده بود، خاموش شده و هیچ مشکلی برای غذایتان پیش نخواهد آمد. این امکان عالی برای بسیاری از کارمندان و کسانی که مجبور هستند غذا را روی گاز گذاشته و سریعا بیرون رفته و به کارهایشان برسند بسیار عالی است. چرا که شعله‌ها پس از اتمام زمان‌بندی‌شان خاموش شده و کارتان بسیار راحت‌تر خواهد شد. در ضمن، این صفحه نمایشگر تمام لمسی مجهز به قفل کودک است که با چند ثانیه لمس کردن آن فعال شده و تمام صفحات قفل می‌شوند و دیگر زمان‌بندی شعله‌هایتان هم نمی‌تواند توسط هیچ کودک بازیگوشی دستکاری شود.

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

خانهدسته بندی هاعلاقه مندی هاآموزش
جستجو کردن