زمان که صحبت از خلاقیت و نوآوری می‌شود، آلتون حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. اجاق گاز توکار C512E آلتون، یکی از نمونه‌های بارزیست که در آن تلفیق هنر و صنعت به خوبی قابل‌مشاهده است. چرا که طراحان صنعت یکی از بهترین محصولات خود را خلق کرده و آن را چندمنظوره ساخته‌اند. اگر دنبال اجاق گاز توکاری هستید که هم با منبع برق و گاز شهری کار کند، اجاق گاز توکار C512E تنها گزینه‌ایست که می‌توانید روی آن حساب ویژه‌ای باز کنید. چرا که این محصول دارای دو شعله المنتی (برقی) و 3 شعله مجزای گازی است. شما می‌توانید از هر کدام آن‌ها به طور مجزا و جداگانه بهره ببرید.

ولوم باکالیتی

سپر حرارتی

گرید انزژی A

مشعل پلوپز

ترموکوپل تاپ تایم

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

صفحه ی سرامیکی

برد الکترونیکی لمسی

المنت برقی

فندک اتوماتیک

اجاق گاز C512E آلتون یکی از بهترین اجاق‌ گازهای چندکاره است که دارای 2 شعله المنتی برقی و سه شعله گازی است. این موضوع باعث شده تا امکانات بیشتری در اختیار کاربرانش قرار بگیرد. چرا که المنت‌های اجاق گاز C512E دارای تایمر بوده و می‌تواند فرایند پخت و پز را برایتان بسیار آسوده‌تر کند. از این دو المنت می‌توانید زمانی که در اوج مصرف انرژی قرار ندارید استفاده کنید. از طرفی دیگر باید به رده مصرفی این اجاق گاز کاربردی اشاره کرد که A بوده و در ساخت آن بالاترین استانداردها رعایت شده است. شما همچنین می‌توانید زمانی که در اوج مصرف برق قرار دارید، از سه شعله گازی آن استفاده کرده و در مصرف برق صرفه‌جویی زیادی بکنید.

صفحه ی سرامیکی

با یک نگاه به این اجاق گاز جذاب ممکن است چنین فکر کنید که سطح شیشه‌ای آن در برابر ضربات ناگهانی رها شدن ظرف‌ها و کفگیرهای فلزی مقاومت بالایی نداشته باشد. اما این در حالیست که طراحان آلتون فکر همه جا را از قبل کرده و برای این موضوع هم راهکار بسیار خوبی ارائه کرده‌اند. جنس شیشه اجاق گاز توکار C512E آلتون کاملا سرامیکی بوده و مقاومت بسیار بالایی در مقابل ضربات اشیاءِ سنگین و ظروف آشپزخانه را دارد. این بدان معناست که شما می‌توانید بدون کوچک‌ترین نگرانی از این اجاق‌ گاز جذاب نهایت استفاده را ببرید. شعله‌های این اجاق گاز توکار، قابلیت تنظیم مجزا را داشته و می‌توانند به طور کاملا جداگانه برایتان کار کنند.

المنت برقی

 برد الکترونیکی لمسی

شما می‌توانید با برد الکترونیکی لمسی دمای شعله ها را به راحتی تنظیم کرده و حتی یک زمان مشخصی برای خاموش شدنش معین کنید. شعله‌ها پس از اینکه به مدت ‌زمان مشخص شده رسیدند خاموش می‌شوند. این امکان ویژه یک مزیت فوق‌العاده به شمار میاید. چرا که از همان ابتدا می‌توانند با تنظیم زمان برای شعله‌ها مدت‌زمان پخت غذا را مشخص کنید.

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

خانهدسته بندی هاعلاقه مندی هاآموزش
جستجو کردن