جستجو

آلتون هوم

 

اجاق گاز مبله

اجاق گاز فردار ارزان ‌تر و به صرفه تر از خرید یک اجاق‌ گاز رومیزی بدون فر و در کنار آن، یک فر توکار جداگانه است. البته که خرید اجاق گاز فردار یا بدون فر سلیقه ای است و هر کسی با توجه به فضای آشپزخانه خود انتخاب می‌ کند.اجاق گاز های آلتون

 

اجاق‌ های آشپزخانه

اجاق‌ های گاز های آلتون با تنوع جدید بین خانم های خانه بسیار پرطرفدار و چرا که بسیار زیبا و تمیز کردن آن‌ها راحت‌ تر است. اجاق‌ های آلتون مانند اجاق‌ های گازی دارای انواع مختلف دو شعله، سه شعله، چهار شعله، پنج شعله و حتی بیشتر است و شما می ‌توانید با توجه به نیازتان مدل مورد نظر خود را سفارش دهید.

هود های آشپزخانه

هود های آلتون با نمای شیشه سکوریت در تنوع رنگ از ویژگی‌های قابل ملاحظه شرکت ،و همچنین موتور فلزی 5 دور پر قدرت سوپرسایلنت و در نتیجه قدرت مکش هود را تا عدد 900 مترمکعب بر ساعت ارتقا داده.نکته بسیار مهم دیگر این‌که، فیلتر قابلیت شست‌و‌شو دارد و بسایری از ویژگی های دیگر.

 

 

تضمین گارانتی

در تمام دنیا برای پا بر جا بودن در عرصه تولید نیاز به گارانتی و ضمانت کالای خود را دارید. شرکت لوازم خانگی آلتون از سال 1382 آغاز به تولید لوازم خانگی نموده و این پیشینه طولانی نشانه ای از گارانتی و ضمانت کالای مرغوبی است که به مشتری خود ارائه میدهد.

 

قیمت مناسب

اگر محدودیت بودجه دارید و خانواده پر جمعیتی هم نیستید، می ‌توانید اجاق گاز رومیزی یا اجاق گاز بدون فر بخرید. قیمت اجاق گاز رومیزی ارزان ‌تر از اجاق گاز معمولی است و غالبا مدل های یک شعله تا چهار شعله آن‌ ها در بازار وجود دارد. اجاق گاز بدون فر نیز ظاهری شبیه اجاق‌ گاز فر دار دارد.

 

پشتیبانی

گروه لوازم خانگی آلتون با هدف ایجاد آسایش، آرامش و رفاه جامعه، خدمات پس از فروش، نیازها، خواسته ها و سلایق مشتریان را محور قرار داده و همواره به دنبال ارزش افزایی برای مشتریان خود می باشد. و با ارائه گارانتی بی قید و شرط و یک عمر خدمات پس از فروش رضایت مشتریان خود را جلب نموده است.

 

 

ست های آشپزخانه آلتون هوم

 

 

 

 

 

 

بازگشت به بالا